Brezilya Popo Estetiği

Brezilya Popo Estetiği

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”601475234709c” quote=”Brezilya popo estetiği dolgun, sıkı, genç ve yuvarlak bir kalça görünümü elde etmek için vücuttaki istenmeyen yağların saflaştırılarak kalça bölgesine transfer edilmesi işlemidir. Dolgun ve sıkı bir popoya sahip olmanızı sağlayan Brazilian Buttock Lift uygulaması, kalçanın şekil açısından en iyi formu olarak kabul edilen kalkık, sıkı ve dolgun şekillerinin hepsini barındırmaktadır.”][/yprm_testimonials]

Vücut yapısı, genetik etkiler, çevresel etkenler, yaşın ilerlemesi, hormonal etkiler gibi durumlar kalça görünümünde zamanla olumsuz durumlar oluşturabilmektedir. Bu noktada devreye giren ve başarılı olan Brezilya popo estetiği uygulaması ile yağ hücrelerinin yenilenme potansiyelinden faydalanarak kalçanın hacim kazanması sağlanır.

Brezilya poposu ameliyatı (BBL), özel yağ transferi yöntemlerini kullanan bir operasyon tekniği olmakla birlikte kalçaya dolgunluk, sıkılık ve yuvarlak bir görünüm kazandırır.

Bu operasyon çeşidinde implant kullanılmadan liposuction (yağ aldırma) yöntemi ile kalça, karın, bel ve uyluk bölgelerinden alınan fazla yağlar kullanılarak Brezilyan popo estetiği uygulamaktayız.

Yani, bireyin vücudundan alınan yağlar kullanılır ve kalça kısmına enjekte edilir. Bu yöntemle beraber kalçadaki görünüm iyileştirilir ve uzun süre boyunca kullanılabilir.

Kimler Brezilya Popo Estetiği Yaptırabilir?

On sekiz yaşını geçmiş her kadına ve her erkeğe uygulanabilen bir operasyondur. Fakat her estetik operasyonda olduğu gibi bu estetik operasyonda da bazı şartlar bulunmaktadır.

Brezilya popo estetiği ameliyatı için bireyin poposundaki hacim tamamen yok olmamalıdır. Bunun sebebi hacmini yitirmiş, düşük ve zayıf bir kalça için yağ enjeksiyonunun yeterli bir işlem olmamasıdır. Biz bu gibi durumlarda daha çok silikon işlemi uygulamaktayız.

Brezilya popo estetiği operasyonunu gerçekleştirecek olan uzmanla görüşmek bu noktada faydalı olacaktır. Vücut analizinden sonra bu operasyon için uygun olup olmadığınız anlaşılmaktadır.

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”60146de94ded4″ quote=”Bu ameliyat aynı zamanda kalça kısmındaki selülitlerden ve sarkmalardan rahatsız olan kişilere de uygulanabilen bir yöntemdir.”][/yprm_testimonials]

Ameliyat Kalıcı Etki Sağlar mı?

Brezilya popo estetiği genel olarak yağ transferi yapılarak gerçekleştirilen bir uygulamadır. Operasyondan sonra enjekte edilen, istenmeyen yağların ortalama %30-40 kadarının belli bir süre sonra erimesi beklenir. Geriye kalan yağ dokuları ise hala yaşamaktadır. Bu yağ oranları da diğer vücut yağları gibi kilo almanız ve kilo vermenize göre değişecektir.

popo estetiği nedir ahmet dilber

Brezilya Popo Estetiği fiyatları ve sorularınız hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInDown” uniqid=”6011cddca1dc3″][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hold” uniqid=”6011cde72616c” heading=”Steril Ortam”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-internet” uniqid=”6011d0908a6ab” heading=”Uluslararası Hizmet”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-network” css_animation=”none” uniqid=”6011d0f787691″ heading=”Çözüm Odaklı Müdahale”][/yprm_icon_box][yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInUp” uniqid=”6011d17b8e14c”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-list” uniqid=”6011d1d098824″ heading=”Tedavi Takibi”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hourglass-2″ uniqid=”6011d220689a5″ heading=”Kısa Sürede İyileşme”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-like” css_animation=”none” uniqid=”6011d30dbb224″ heading=”Müşteri Memnuniyeti”][/yprm_icon_box]