Kol Germe Estetiği

Kol Germe Estetiği

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”601475234709c” quote=”Sık kilo alıp vermek, kısa zamanda çok fazla kilo vermek ve yıllar içerisinde maruz kalınan yer çekimi etkisiyle dirsek omuz arasındaki kolların iç kısımlarında sarkmalar ve deformasyonlar görülebilir.”][/yprm_testimonials]
kol germe ahmet dilber
  • Kol bölgesinde bu sarkma kolların yukarı kaldırılması ile daha belirgin hale gelecek ve bazı insanlarda kısa kollu yada kolsuz kıyafetlerde kendini rahat hissetmemeleri gibi psikolojik rahatsızlıklara sebep olabilmektedir.
  • Bazen de sürtünmeden tahriş olma gibi fiziksel sorunlarda yaşanabilmektedir. Bu rahatsızlığı brakioplasti adı verilen estetik operasyon ile ortadan kaldırabilmekteyiz.

Kol Germe (Brakioplasti) Ameliyatında Uzman Seçimi

  • Kol gerdirme estetiğinde konusunda uzman bir plastik cerrah ile çalışmanız çok önemlidir.
  • Kol estetiğinde bazen deri fazlalığının önemli olmadığı düşünülerek liposuction ile çözüm üretilirken bazı durumlarda da kol germe operasyonuna liposuction da eklenerek daha başarılı sonuç hedeflenir.
  • Bunun için cerrahınıza şikayetlerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılı olarak anlatması önemlidir.
  • Cerrahınız sağlık durumunuzu göz önünde bulundurarak, derinin yapısını, yumuşak dokuyu ve kaslarınızı kontrol ederek size en uygun çözümü önerecektir.

Kol Germe Ameliyatı

Kol germe ameliyatı tam teşekküllü bir hastane ortamında yapılması gereken bir operasyondur. Genel anestezi ile yapılır. Genelde koltuk altından yada dirsek içinden kesiler oluşturularak yapılan bir ameliyattır.

Yağın çıkarılması liposuction ile yada oluşturulan kesiden yapılır. Yağ kitlesinin boyutuna göre yağların alınması göğüs hizasına kadar götürülebilir. Hastanın talebi olursa göğüs dikleştirme, göğüs büyütme, yüz germe operasyonları ile birleştirilebilir. Deri fazlası alınarak deriye tekrar şekil verilir. Ortalama 1,5- 2 saat süren bir operasyondur.

Kol Germe Ameliyatından Sonra İz Kalır mı?

Kesinin şekline göre küçük bir iz kalmakta, ancak kalacak izin estetik açıdan en uygun, en görünmeyecek bölgede olmasına dikkat edilir. Ameliyattan sonra iz kızarık olabilir, fakat birkaç ay sonra izin rengi silikleşerek deri rengine yakın bir renge dönerek belirsizleşir.

kol germe 2 ahmet dilber

Kol Germe Estetiği fiyatları ve sorularınız hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInDown” uniqid=”6011cddca1dc3″][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hold” uniqid=”6011cde72616c” heading=”Steril Ortam”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-internet” uniqid=”6011d0908a6ab” heading=”Uluslararası Hizmet”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-network” css_animation=”none” uniqid=”6011d0f787691″ heading=”Çözüm Odaklı Müdahale”][/yprm_icon_box][yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInUp” uniqid=”6011d17b8e14c”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-list” uniqid=”6011d1d098824″ heading=”Tedavi Takibi”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hourglass-2″ uniqid=”6011d220689a5″ heading=”Kısa Sürede İyileşme”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-like” css_animation=”none” uniqid=”6011d30dbb224″ heading=”Müşteri Memnuniyeti”][/yprm_icon_box]