Yağ Enjeksiyonu

Yağ Enjeksiyonu

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”601475234709c” quote=”Yağ enjeksiyonu, hastanın kendi yağ dokusunun alınarak, belli işlemlerden geçirilerek yüzdeki doku eksikliği olan bölgelere enjekte edilmesidir. Yağ dokusu vücutta belli bölgelerden (göbek çevresi, kalça, uyluk yan veya iç tarafı) alınarak belli işlemlerden geçirilir.”][/yprm_testimonials]
yağ enjeksiyonu ahmet dilber

Ameliyattan Önce Uyulması Gerekenler

  • Düzenli / düzensiz kullandığınız tüm ilaçları, daha önce bir ameliyat geçirip geçirmediğinizi, aileden gelen kalıtımsal bir hastalığınız olup olmadığını doktorunuza bildiriniz.
  • Aspirin, bebek aspirini, kumadin, ibuprofen, çeşitli ağrı kesiciler ve E-vitamini gibi ilaçların ameliyattan belirli bir süre önce kesilmesi gerekir.
  • Sigara, pipo ve puro gibi tütün ürünleri ile alkol, ameliyattan önce bırakılmalıdır. Bu maddeler, sağlıklı kan dolaşımını bozarak yara iyileşmesini ve ameliyat başarısını olumsuz etkiler.
  • Herhangi bir ilaca karşı alerjiniz varsa doktorunuzu mutlaka bilgilendirmeniz gerekir.
  • Gebelik haliniz veya gebe olma ihtimaliniz varsa doktorunuzu mutlaka bilgilendirmeniz gerekir.

Ameliyat Günü

Genel anestezi uygulanacaksa ameliyattan önceki gece saat 24:00’ten sonra, su dahil hiçbir şey yenilip içilmemelidir. Ameliyat saati öğleden sonra ise, doktorunuzun izin vermesi şartıyla sabah 06.00 gibi erken bir saatte hafif bir kahvaltı yapılabilir. Bu kurallara uyulmaması halinde ameliyat ertelenebilir. Düzenli kullanılan tansiyon, şeker ilacı gibi ilaçlar bir yudum su ile sabah erken saatte alınabilir.

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”60146de94ded4″ quote=”Ameliyat günü kolay giyilebilir ve rahat kıyafetler tercih edilmelidir. Ameliyathanede giyilmesi gereken kıyafetler, hastane tarafından temin edilecektir.”][/yprm_testimonials]

Ameliyat Sonrası Öneriler

  • Baş yüksekte ve mümkün olduğunca sırt üstü veya yana doğru yatarak uyunmalı, yüzüstü yatılmamalıdır.
  • Hafif ağrı durumunda doktorunuz, kullanacağınız ağrı kesici ilaçları (genellikle parasetamol, asetaminofen veya dipyrone içeren analjezikler tercih edilir) belirtecektir.
  • En az 1 hafta süre ile yoğun egzersiz ve spordan uzak durulmalıdır.
yağ enjeksiyonu ahmet dilber

Yağ Enjeksiyonu fiyatları ve sorularınız hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInDown” uniqid=”6011cddca1dc3″][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hold” uniqid=”6011cde72616c” heading=”Steril Ortam”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-internet” uniqid=”6011d0908a6ab” heading=”Uluslararası Hizmet”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-network” css_animation=”none” uniqid=”6011d0f787691″ heading=”Çözüm Odaklı Müdahale”][/yprm_icon_box][yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInUp” uniqid=”6011d17b8e14c”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-list” uniqid=”6011d1d098824″ heading=”Tedavi Takibi”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hourglass-2″ uniqid=”6011d220689a5″ heading=”Kısa Sürede İyileşme”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-like” css_animation=”none” uniqid=”6011d30dbb224″ heading=”Müşteri Memnuniyeti”][/yprm_icon_box]