Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”601475234709c” quote=”Yüz estetiğinde amaç, yüzü oluşturan tüm yapıların bir biri ile uyumlu ve doğal görünümünü korurken daha genç, dinamik ve güzel bir yüz elde etmektir.”][/yprm_testimonials]
yüz estetiği ahmet dilber

Yüz estetiğinde çoğu zaman birden fazla yüz bölgesine aynı anda müdahale ederek daha etkili sonuçlar almak mümkündür. Yüz estetiği kapsamında gerçekleştirilen işlemler şunlardır:

  • Yüz Gençleştirme
  • Yüz Germe
  • Mini Yüz Germe
  • Boyun Germe
  • Kaş Kaldırma
  • Göz Altı Torbaları
  • Dudak Estetiği
  • Çene Estetiği
  • Yüze Yağ Dolgusu (Lipofilling)

Yüz germe, yüzdeki yaşlanma belirtilerini geriye çevirme ameliyatlarından bir tanesidir. Özellikle yanak, çene kenarları ve boyundaki sarkmaları toparlama amacıyla yapılır.

Boyun germe, çene ucundan boyuna kadar olan, gıdı veya gıdık olarak isimlendirilen bölge normalde 90 dereceye yakın bir açı oluşturur.

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”60146de94ded4″ quote=”Milimetrik değişimlerin sonucu etkilediği yüz bölgesinin estetik uygulamaları son derece profesyonel yaklaşım gerektirir.”][/yprm_testimonials]

Dudak estetiği, yüzün genç ve güzel görünmesinde dudaklar önemli rol oynar. Estetik açıdan güzel dudak şekli zaman içerisinde ve kişilere göre farklılıklar gösterebilir.

Çene estetiği, yüzün alt 1/3 lük kısmını oluşturan dudaklar ve çene yüz görünümünü önemli ölçüde etkiler.

Kaş kaldırma, zaman içerisinde yer çekimi etkisi ile kaşlar da aşağıya doğru yer değiştirir ve bakışlara üzgün, yorgun ve yaşlı bir ifade verir.

yüz estetiği ahmet dilber

Yüz Estetiği fiyatları ve sorularınız hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInDown” uniqid=”6011cddca1dc3″][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hold” uniqid=”6011cde72616c” heading=”Steril Ortam”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-internet” uniqid=”6011d0908a6ab” heading=”Uluslararası Hizmet”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-network” css_animation=”none” uniqid=”6011d0f787691″ heading=”Çözüm Odaklı Müdahale”][/yprm_icon_box][yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInUp” uniqid=”6011d17b8e14c”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-list” uniqid=”6011d1d098824″ heading=”Tedavi Takibi”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hourglass-2″ uniqid=”6011d220689a5″ heading=”Kısa Sürede İyileşme”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-like” css_animation=”none” uniqid=”6011d30dbb224″ heading=”Müşteri Memnuniyeti”][/yprm_icon_box]