Yüz Germe

Yüz Germe

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”601475234709c” quote=”Yüz germe ameliyatı ile amaçlanan, yüze çok daha dinamik, enerjik ve daha genç bir görünüm vermektir. Zamanın doğal bir seyri olarak yaşlanmanın ve yer çekiminin etkileri insan vücudundaki her alanda farklı şekillerde görülmeye başlar.”][/yprm_testimonials]
Yüz kaldırma estetiği ahmet dilber

Yüz germe ameliyatı hastane ortamında ve genel anestezi altında yapılmaktadır. Yüz germe ameliyatlarında, yüz dokusu güçlendirilir, sarkan dokular kaldırılır ve fazla deri çıkartılır.

  • Ameliyatın ayrıntısı çoktur. Yanaklar, göz çevresi, kaşlar, burun, alın, boyun ve çene bir bütün olarak değerlendirilir. Yapılacak bölgelere göre değişmekle birlikte cerrahi operasyon yaklaşık 4-5 saat sürmektedir.
  • Ameliyat için birkaç farklı yöntem uygulanabilir.
  • Ameliyat yönteminin seçimi hastanın sağlık durumu, yaşı, cinsiyeti, hastanın yüzünün yaşlanma derecesi, cildinin durumu ve yüz anatomik yapısının özellikleri gözden geçirilerek yapılır.
  • Tüm estetik ameliyatlarda olduğu gibi yüz germe ameliyatlarında da her hastaya özel ameliyat planlaması yapılmalıdır.
  • Ameliyatlarda kulağınızın önünden başlayıp, kulak arkanıza doğru uzanan kesiler yapılarak yaşlanma derecesine göre değişik kalınlıkta cilt, cilt altı dokular gerilir.

Yüz Gerdirme Ameliyatı Kimler İçin Uygundur ?

Bu ameliyatlar aynada kendini görüntüsünden daha genç hisseden, sağlık durumu genel anestezi altında operasyona uygun her yaştan kişiler için uygundur. Yüz germe ameliyatı geniş ve rahat bir zamanda, sakince alınması gereken bir karardır.

Yapılan işlemin kapsam ve tekniğine göre operasyondan sonra yüzünüzde ödemler, morluklar görülebilir. Ameliyat sonrası yüzünüzün çevresine uygulanan bandajlar genellikle bir hafta kalır ancak hastanın iyileşme hızına göre ya da mevcut kanamaya yatkınlığına göre daha uzun süre de tutulabilir.

[yprm_testimonials slider_loop=”off” slider_autoplay=”off” slider_arrows=”off” css_animation=”flipInX”][yprm_testimonials_item uniqid=”60146de94ded4″ quote=”Lütfen yüz germe operasyonu konusunda gerçek cerrahi tecrübe, kaliteli hizmet, ileri cerrahi yöntemler ve tam teşekküllü hastane ortamı gibi sağlığınıza önem veren detayları göz önüne alınız.”][/yprm_testimonials]
Yüz kaldırma estetiği ahmet dilber

Bu ameliyatın fiyatları ve sorularınız hakkında detaylı bilgi almak için buradan iletişim formunu doldurabilir, telefon veya whatsapp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

[yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInDown” uniqid=”6011cddca1dc3″][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hold” uniqid=”6011cde72616c” heading=”Steril Ortam”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-internet” uniqid=”6011d0908a6ab” heading=”Uluslararası Hizmet”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-network” css_animation=”none” uniqid=”6011d0f787691″ heading=”Çözüm Odaklı Müdahale”][/yprm_icon_box][yprm_icon_box style=”style3″ css_animation=”fadeInUp” uniqid=”6011d17b8e14c”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-list” uniqid=”6011d1d098824″ heading=”Tedavi Takibi”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”essential-set-hourglass-2″ uniqid=”6011d220689a5″ heading=”Kısa Sürede İyileşme”][yprm_icon_box_item type=”yprm_icons” icon_yprm_icons=”base-icon-like” css_animation=”none” uniqid=”6011d30dbb224″ heading=”Müşteri Memnuniyeti”][/yprm_icon_box]